Otwarci na BIZNES

Szanowni Państwo!

Przygotowaliśmy nowoczesną, elegancką i przestronną Salę Bankietową, która położona jest w najbardziej zielonym i spokojnym zakątku Sosnowca, a jednocześnie w niedalekiej odległości od Centrum miasta.

Dysponujemy 3 salami z możliwością indywidualnej aranżacji przestrzeni, które łącznie pomieszczą do 200 osób. Dodatkowo posiadamy zaplecze konferencyjne, które ułatwi przeprowadzenie konferencji, szkolenia biznesowego czy uroczystego bankietu. Zaprojektowany ogród z tarasem zapewni oddech w przerwie kawowej o każdej porze dnia.

Dzięki ponad 20-letniej pracy w usługach gastronomicznych i zdobytym doświadczeniu przy obsłudze dużych event-ów, mamy w swoim zespole profesjonalną obsługę kelnerską i Szefa Kuchni z 16-letnim stażem pracy, który swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w najbardziej renomowanych restauracjach na południu Polski.

Indywidualne podejście do menu pozwala nam przygotować posiłki dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia i branży, dla której realizowane jest wydarzenie oraz odpowiadające potrzebom Gości. Dania przygotowujemy na bazie świeżych produktów dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Specjalizujemy się w kuchni polskiej łącząc tradycję z nowoczesnością kuchni europejskiej. Serwujemy potrawy wegetariańskie i wegańskie oraz na specjalne życzenie przygotowujemy dania dla osób na specjalnej diecie.

Dysponujemy szeroką bazą usługodawców eventowych, którzy uatrakcyjnią każde wydarzenie, zaspokajając najbardziej wybredne gusta, m.in.: pokaz barmański, pokaz taneczny, oprawę muzyczną, DJ, dekoracje oraz imprezy tematyczne dostosowane do potrzeb Państwa Firmy. Dbamy o to, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby Klienta.

Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja: z jednej strony bliskość Śląskich miast: Mysłowic, Katowic, z drugiej Jaworzna czy Dąbrowy Górniczej, a także znajdującego się ok. 2 km węzła drogowegoS1/A4 Brzęczkowice. Posiadamy również duży i wygodny parking dla samochodów osobowych i autokarów. Noclegi dla Państwa gości oferuje, znajdujący się w odległości 150 metrów od nas, M Hotel Sosnowiec.

Skontaktuj się z nami

    This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy