Przyjęcia urodzinowe , chrzty św., Komunie św, przyjęcie na roczek

Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, przyjęcia urodzinowe, studniówki oraz konsolacje

Eleganckie i nowoczesne wnętrza podkreślą wyjątkowość uroczystości, a dania z naszej kuchni zapewnią niezapomniane doznania, które na długo zapadną w pamięci.

Nasze indywidualne podejście do menu pozwala nam przygotować dania odpowiadające potrzebom naszych Gości. Serwujemy również potrawy wegetariańskie i wegańskie, a także na specjalne życzenie przygotujemy dania dla osób na specjalnej diecie.

Dodatkowo dostęp do ogrodu z tarasem i oddalony o 50 metrów plac zabaw dla dzieci uatrakcyjni każde przyjęcie.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy:

Salę Kryształową, która może pomieścić od 120 do 150 Gości Strefa Lustrzaną, która przeznaczona jest od 30 do 65 Gości Strefa Kapeluszową dla 50 Gości Strefa Czarno – Złotą dla kameralnych spotkań od 15 do 30 Gości

Chrzciny

to pierwsze, zaraz po narodzinach, ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka. Doskonale wiemy, że opieka nad kilku miesięcznym malcem jest niezwykle wymagająca. Dlatego podczas chrzcin zapewniamy rodzicom spokojną przestrzeń do karmienia i przewijania, a nasza obsługa zadba o gości i udzieli wparcia rodzicom. Spokojne i zielone otoczenie pozwala na urokliwy spacer podczas uroczystości, a znajdujący się w parku plac zabaw urozmaici czas w trakcie przyjęcia.

Komunia św.

to wielkie święto zarówno dla dziecka jak i rodziców, a rodzinny obiad po ceremonii to już tradycja. Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości tego dnia, dlatego przykładamy dużą uwagę do jego organizacji i dbamy o szczególną oprawę. Nasza profesjonalna obsługa zapewni pełen komfort i rodzinny klimat podczas przyjęcia.

Urodziny, okrągły Jubileusz, Rocznica Ślubu czy 18-tka?

Uroczysty obiad w gronie najbliższych czy huczna impreza? Dostosujemy się do Twoich potrzeb i sprawimy, że Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe. Oferujemy indywidualną aranżację i wystrój sali, niepowtarzalny klimat, świetną obsługę i pomoc w organizacji wydarzenia.

Studniówka

Na 100 dni przed egzaminem dorosłości będziemy gotowi by wyprawić Wam Bal! A Wy będziecie gotowi do matury? Zapraszamy na niezapomniany Bal Studniówkowy w Kalinowym Parku! Oferujemy zabawę dla 150 osób, wydzieloną strefę dla nauczycieli oraz przestronny parkiet na całonocną zabawę. Zielona i spokojna okolica, oddalona od miejskiej zabudowy, gwarantuje, że muzyka będzie grała do białego rana.

Konsolacje

W każdej rodzinie zdarza się smutny czas pożegnania z bliską osobą. Konsolacje przygotowujemy biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, a nasza profesjonalna obsługa zadba o najwyższy komfort rodziny. Wiemy, jak trudny dla rodziny może być moment przyjęcia pogrzebowego, dlatego traktujemy je z pełną powagą, współczuciem i wyrozumiałością.