Kim Jesteśmy

KALINOWY PARK to miejsce na spełnienie marzeń o wyjątkowej uroczystości i doskonale sprawdzi się zarówno podczas hucznych Wesel jak i kameralnych, Rodzinnych Przyjęć czy też prestiżowych Spotkań Biznesowych.
Przestronne i nowocześnie zaaranżowane wnętrza Sali Bankietowej gwarantują niezapomniane chwile, a doświadczony zespół zadba o to, aby Twoje przyjęcie nabrało indywidualnego charakteru, które na długo pozostanie w pamięci Gości.

Nasz kompleks położony jest w zielonej i cichej lokalizacji, która zapewnia kameralny klimat, ale może być również odpowiednim miejscem na huczne i pełne emocji wydarzenie. Wnętrze budynku to elegancka i nowoczesna Sala Bankietowa, która w połączeniu z ogrodem nadaje mu wyjątkowego charakteru, a sam ogród jest idealnym miejscem na Zaślubiny w plenerze, sesje zdjęciowe czy spotkania z przyjaciółmi przy grillu. Charakterystyka obiektu pozwala nam na dostosowanie pomieszczeń i terenu do profilu wydarzenia.
Dodatkowo obiekt dysponuje dużym parkingiem mogącym pomieścić zarówno samochody osobowe jak i autokary, a znajdujący się nieopodal hotel ułatwi organizację uroczystości z udziałem rodziny i przyjaciół z najdalszych zakątków świata. W trosce o najmłodszych w otoczeniu parku, w odległości 100 metrów, znajduje się nowoczesny plac zabaw, który zalewni dzieciom dodatkowe atrakcje.

Wieloletni staż pracy naszego zespołu w branży gastronomicznej i zdobyte doświadczenie przy organizacji dużych event-ów pozwala nam na spełnianie się w roli ekspertów w tej dziedzinie. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez zarówno PRYWATNYCH i BIZNESOWYCH, a indywidualne podejście sprawi, że Twoja uroczystość nabierze wyjątkowego charakteru.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy